![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. Президент України Віктор Янукович у своїх програмних засадах відводить велику роль місцевому самоврядуванню, зокрема саме на розширенні повноважень органів місцевого самоврядування, про що йдеться в Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
5 грудня відбулося обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні під керівництвом керуючого справами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Юрія Телятника, за участю начальників управлінь, відділів та служб виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради. З метою реалізації завдань Президента України щодо створення належних умов для соціально-економічного розвитку населених пунктів
Юрій Телятник роз’яснив присутнім головні засади Концепції реформування місцевого самоврядування. Відповідно до Концепції, реформування місцевого самоврядування має базуватись на основі Конституції України, законів України та положеннях Європейської хартії місцевого самоврядування. Кінцевою метою реформування місцевого самоврядування в Україні має стати запровадження ефективної системи надання якісних і доступних публічних послуг, становлення інститутів демократії, задоволення інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності на відповідних територіях, а також узгодження інтересів держави та територіальних громад.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...