![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації від 15.11.2013 № 340-р "Про присудження щорічної премії кращим працівникам галузі культури Миколаївської області" визначено кращих працівників галузі культури Миколаївської області у 14 номінаціях. Премію присуджено 50 працівникам галузі культури ( кандидатів було близько 300).
Урочисте вручення премії відбулось 4 грудня у приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації. Делегацію від міста Южноукраїнська очолювала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та начальник управління молоді, спорту та культури Неля Захарко.
Кращих працівників галузі культури Миколаївської області вітали заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Володимир Луста, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації Світлана Гладун.
Є переможці і серед працівників культури нашого міста Южноукраїнська.
Печенюк Людмила Леонідівна, заступник директора з культурно - масової роботи палацу культури „Енергетик» ККСС «Олімп» ВП „Южно - Українська АЕС” ДП НАЕК „Енергоатом” здобула премію у номінації «За особистий внесок у розвиток галузі культури».
Урсул Наталя Олексіївна, художній керівник зразкової хорової капели "Рондо" та народного камерного хору "Ренесанс" палацу культури "Енергетик" ККСС «Олімп» ВП „Южно - Українська АЕС” ДП НАЕК „Енергоатом” здобула премію у номінації «За вагомий внесок у розвиток музичного мистецтва».
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...