Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Кожна дитина в нашій країні народжується з певними талантами та здібностями. Завдання дорослих їх помітити та розвивати, зазначає в своїх соціальних ініціативах Президент України Віктор Янукович. Діти – це майбутнє нашої країни й на сьогодні організація реабілітації, соціалізації дітей-інвалідів займає одне з пріоритетних місць в Україні.
Одне з головних завдань міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в роботі з дітьми – інвалідами є сприяння розвитку їх здібностей, талантів, які дає природа.
З нагоди Міжнародного дня інвалідів, за підтримки міського голови Євгена Квасневського з 1 жовтня по 29 листопада проводився міський фотоконкурс «Зупинись мить, ти чарівна» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями віком від 10 до 35 років.
Метою конкурсу було формування світогляду у дітей та молоді з функціональними обмеженнями, виявлення творчо-обдарованої молоді, виховання у молодого покоління відчуття прекрасного через створення власноруч виконаних робіт.
7 юних учасників віком від 7 до 17 років представили на розгляд комісії 20 фоторобіт.
2 грудня відбулося підведення підсумків фотоконкурсу та нагородження переможців. Переможцями фотоконкурсу стали: Райляну Марія, яка посіла I місце за роботу – «Я і природа», II та III місце посіли Філіпова Ангеліна з роботою «Зупинись мить, ти прекрасна» та Зовтун Андрій з роботою «Шукаю друга».
Всі учасники фотоконкурсу нагороджені заохочувальними подарунками, які люб’язно надали підприємці міста Ковальова Тетяна, Ткач Володимир та депутат Южноукраїнської міської ради Коломієць Сергій.
3 грудня роботи юних фотохудожників будуть представлені на виставці у приміщенні палацу культури «Енергетик».
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...