Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | З ювілеєм!
AA

З ювілеєм!

 29 листопада  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад привітали з 90-річчям мешканку міста Воробйову Марію Миколаївну.

Ярослава Олегівна під час зустрічі з ювіляром зауважила, що Президент України В.Янукович у нових соціальних ініціативах наголошує на реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення. Особлива увага приділяється міською владою привітанням ювілярів, яким виповнилося 90, 95, 100 і більше років.

В цікавій розмові Марія Миколаївна поділилася спогадами про воєнні роки, про своє післявоєнне та сьогоденне життя. Ювілярка зазначила, що в нашому місті велика увага приділяється особам похилого віку та подякувала міській владі за її роботу.

Ювіляру вручили цінний подарунок та квіти.

 

 

Читайте також

Нагадуємо про вчасне косіння бур’яну та трави на прилеглих та закріплених територіях!

Інспекція з благоустрою Південноукраїнської міської територіальної громади

Інспекція з благоустрою звертається з проханням до  власників та користувачів земельних ділянок...

Інформаційно-пізнавальна година «Відкриваємо Європу разом». Костянтинівська бібліотека-філія

Управління молоді, спорту та культури Південноукраїнської міської ради

До Костянтинівської бібліотеки-філії завітали її постійні відвідувачі, щоб разом провести інформацій...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з ремонтними роботами на теплових мережах міста з 08.00 05.05.26р. до 17 00 ...