![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
З метою привернення уваги до проблем інвалідів, захисту їх прав та благополуччя, у 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.
Головним пріоритетом діяльності влади є поліпшення рівня життя та активізація участі осіб з обмеженими фізичними можливостями у політичному, соціальному, економічному та культурному житті суспільства.
3 грудня у відділенні соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбувся святковий ранок «Повір у себе», присвячений Міжнародному дню інвалідів.
На святі були присутні начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, директор територіального центру Олена Богачова, заступник начальника відділу соціального розвитку відокремленого підприємства «Южно-Українська атомна електростанція» Олександр Науменко та батьки малят.
Юні артисти центру дитячої та юнацької творчості підготували цікаву та веселу програму для вихованців відділення, які спостерігали та приймали активну участь у казкових розвагах, а святковий торт, ласощі та подарунки від ВП ЮУАЕС, підприємців та небайдужих жителів міста стали чудовим сюрпризом для малят.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...