![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
30 листопада у палаці культури "Енергетик" відбувся святковий концерт "Сузір'я Галатеї" з нагоди 20-річчя зразкового театру естрадної пісні "Галатея" ( керівник Ірина Манзенко). У заході взяли участь вокалісти "Галатеї", артисти та танцювальні колективи палацу культури "Енергетик", випускники колективу, серед яких зірки української естради Марк Савін, Роман Пілявський (група "Гаджети"), Олена та Поліна Ніколаєнко (фіналістки шоу "Україна має талант", улюблениця южноукраїнської публіки Юлія Сіренко та Костянтин Данилевський.
Від імені міського голови теплими словами та подарунком ювілярів привітала начальник управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради Неля Захарко, також представники відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС", палацу культури "Енергетик".
За вагомий внесок у розвиток культури, пропаганду національного мистецтва та з нагоди 20-річчя зразкового театру естрадної пісні "Галатея" нагороджено Подякою Южноукраїнського міського голови керівника колективу Ірину Манзенко, грамотами відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС" ДП НАЕК "Енергоатом", управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради представників творчих професій, тих, хто вніс свій вклад у розвиток зразкового театру естрадної пісні "Галатея".
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...