![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Традиційно, щороку в останню п’ятницю листопада учнівський муніципалітет разом з учнівським самоврядуванням навчальних закладів збирають талановиту учнівську молодь продемонструвати свою творчість. Два роки поспіль учні мандрували країнами світу, знайомилися з їх традиціями, культурою, кухнею. У цьому році на засіданнях учнівського муніципалітету вирішено провести «Фестиваль учнівської творчості», приурочений Року творчості, оголошений соціальними ініціативами Президента України Віктором Януковичем.
29 листопада на базі ЮЗШ № 2 відбувся «Фестиваль учнівської творчості». На фестивалі були представлені різні жанри учнівської творчості. Учнями навчальних закладів організовано виставку декоративно – прикладного мистецтва, підготовлені яскраві номери художньої самодіяльності.
Гостями фестивалю були: секретар міської ради Галина Поліканіна, заступник начальника управління освіти Олег Пузир, завідуюча методичним кабінетом управління освіти Любов Маленька, директори загальноосвітніх навчальних закладів міста Олександр Петренко , Марина Карнаухова , Тетяна Супряга .
Із словами вдячності до учасників фестивалю звернулася Галина Поліканіна, яка побажала учням продовжувати працювати над розвитком своїх талантів, щоб в подальшому прославити себе і наше місто.
Усі учасники були нагороджені грамотами управління освіти, солодкими призами від Партії регіонів та грошовою винагородою від профспілки працівників освіти міста.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...