![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
У листопаді відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” вироблено 1 мільярд 20 мільйонів 354 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:
· АЕС – 1 мільярд 2 мільйони 803 тисячі кіловат-годин;
· Ташлицькій ГАЕС – 11 мільйонів 883 тисячі кіловат-годин;
· Олександрівській ГЕС – 5 мільйонів 668 тисяч кіловат-годин.
Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 379 тисяч тонн донецького вугілля, або 288 мільйонів 361 тисячу кубометрів природного газу.
Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) за місяць склав 46,43 %, з початку року – 48,22 %. План з виробітку електроенергії за місяць виконано на 100,2 %, з початку року – на 100,4 %. З початку року відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” було вироблено 11 мільярдів 779 мільйонів 683 тисячі кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (грудень 1982 р.) – 485 мільярдів 48 мільйонів 906 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Перший енергоблок Южно-Української АЕС перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті.
28 листопада 2013 року відбулось засідання Колегії Держатомрегулювання України, на якому прийнято рішення про можливість подальшої експлуатації енергоблоку № 1 Южно-Української АЕС на визначених у проекті рівнях потужності протягом наступних 10 років (до 2 грудня 2023 року).
Обладнання другого енергоблоку Южно-Української АЕС працювало у заданому режимі. З 12 по 15 листопада другий енергоблок Южно-Української АЕС перебував у плановому поточному ремонті.
10 листопада третій енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України після закінчення планово-попереджувального ремонту. Обладнання третього енергоблоку Южно-Української АЕС працювало у заданому режимі без зауважень.
На Олександрівській ГЕС перший та другий гідроагрегати знаходились
у роботі в залежності від рівня розходу води в р. Південний Буг.
З початку року ОГЕС було вироблено 45 мільйонів 894 тисячі кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (квітень 1999 р.) – 429 мільйоні 970 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень. З початку року ТГАЕС було вироблено 138 мільйонів 852 тисячі кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (жовтень 2006 р.) – 1 мільярд 225 мільйонів 561 тисячу кіловат-годин електроенергії.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної електростанції, та на 2 грудня складає 12 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем № (05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...