![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Южноукраїнська ОДМІ ГУ Міндоходи повідомляє, що взяття на облік та зняття з обліку фізичних осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність, регламентовано Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. № 1588, пп. 11.12.2 п. 11.12 якого передбачено, що для зняття з обліку в територіальних органах Міндоходів України фізичної особи, яка здійснює незалежну професійну діяльність, мають бути подані такі документи:
- заява про припинення платника податків за формою № 8-ОПП;
- довідка за формою № 4-ОПП.
Після отримання зазначених документів територіальним органом Міндоходів України приймається рішення про проведення документальної позапланової перевірки платника податків, який перебуває на обліку в такому органі.
У разі наявності податкового боргу територіальний орган Міндоходів України складає повідомлення про грошові зобов'язання та податковий борг за формою № 10-ОПП та направляє (видає) його особі, відповідальній за погашення грошових зобов'язань або податкового боргу.
Після проведеної документальної позапланової перевірки платника податків у разі відсутності заперечень територіального органу Міндоходів України щодо здійснення державної реєстрації припинення платника податків та встановлення факту відсутності заборгованості платника податків перед бюджетом щодо сплати платежів, контроль за справлянням яких здійснюють територіальні органи Міндоходів України, зазначений орган складає довідку про зняття з обліку платника податків за формою № 12-ОПП.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...