![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
30 листопада в Миколаєві з ініціативи Громадської ради, Ради вітчизняних інвесторів при облдержадміністрації, регіональної ради підприємців, ряди громадських об'єднань та профспілкових організацій відбувся Громадський форум з питань євроінтеграційних процесів, який зібрав понад 600 учасників. До форуму також приєдналася делегація з м. Южноукраїнська в складі міського голови Євгена Квасневського, секретаря Южноукраїнської міської ради Галини Поліканіної, депутатів Южноукраїнської міської ради Юрія Бірюкова, Анатолія Фоменко, керуючого справами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Юрія Телятника, южноукраїнських ЗМІ.
На початку Форуму голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Круглов привітав присутніх та висловив сподівання, що на форумі прозвучать різні точки зору і позиції, щодо ситуації, яка сьогодні має місце у відносинах України та європейських інститутів.
За словами Миколи Круглова, треба об'єктивно оцінювати економічну спроможність України і аналізувати її реальні перспективи членства в ЄС.
Серед учасників дискусії був присутній голова Миколаївської обласної ради Ігор Дятлов, народний депутат України Юрій Гержов, заступник директора ДП НВКГ «Зоря - Машпроект» С. Корочкін, якій був у складі української делегації на Самміті «Східного Партнерства» в Вільнюсі, заступник генерального директора ЗАТ «Лакталіс -Миколаїв» Ігор Фуркало , голова профкому АТ «Завод «Екватор» Костянтин Аржаткін, президент регіональної торгово - промислової палати Миколаївської області Ігор Катвалюк, голова профкому публічного акціонерного товариства «Чорноморський суднобудівний завод» Віктор Бурлаченко, начальник Миколаївської митниці Артур Поляков, виконуючий обов'язки Миколаївського міського голови Юрій Гранатуров, ректор ЧДУ імені Петра Могили Леонід Клименко, голова фракції Партії регіонів Миколаївської міської ради Олександр Дем'янов, завідувач кафедри економічних теорій і суспільних наук Миколаївського національного аграрного університету Віталій Ханстантинов, голова студентської колегії Миколаївського національного аграрного університету, член президії Всеукраїнської студентської ради Вадим Хабіров.
Мета заходу полягала саме у наданні публічної, об'єктивної оцінки непростого вибору, який зробили Президент України та Уряд. За результатами відкритої дискусії, що тривала більше двох годин учасники Форуму прийняли резолюцію, в якій виражена підтримка рішенням керівництва держави про продовження євроінтеграційного курсу України з урахуванням економічних реалій.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...