![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Напередодні Міжнародного дня інвалідів 26 листопада у Державному комплексі соціальної реабілітації дітей-інвалідів у місті Миколаєві для вчителів - реабілітологів, вчителів - логопедів, психологів області пройшов круглий стіл -презентація «Сучасні реабілітаційні технології – запорука підвищення ефективності реабілітаційного процесу».
В заході взяли участь вчитель-реабілітолог відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» Олена Басенко та практичний психолог Аліса Шаріпова.
Під час круглого столу були представлені: презентації методичних розробок «Застосування методики Марії Монтессорі в корекційно - реабілітаційному процесі», «Корекція вад розвитку дітей-інвалідів у соціально-реабілітаційній діяльності засобами музичної терапії (за системою Карла Орфа)» та методичний посібник «Корекція порушень пізнавальної діяльності та розвитку мовлення у дітей із синдромом Дауна в умовах центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів».
Також учасники заходу мали змогу пройти майстер-класи щодо застосування елементів методики Марії Монтессорі в процесі комплексної соціальної реабілітації дітей-інвалідів та особливостей корекції пізнавальної та комунікативної сфер особистості у дітей з синдромом Дауна.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...