![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На сьогодні в нашій державі проблема легалізації заробітної плати, цивілізоване оформлення трудових відносин між працедавцями та найманими працівниками – це завдання загальнонаціонального масштабу. Оскільки на розв'язання соціальних проблем впливають, в першу чергу, зайнятість населення і рівень оплати праці.
На жаль, складний шлях становлення вітчизняної економіки створив передумови для того, щоб значний сегмент економіки змістився в "тіньовий" сектор. Чимало роботодавців з особистих міркувань, через різні схеми уникають легального використання робочої сили, утримують працюючих без укладання з ними передбачених законодавством договорів, приховують від обліку та оподаткування розміри своїх реальних доходів та фактичної заробітної плати найманих працівників ("заробітна плата у конвертах"), не здійснюють оплату внесків до соціальних фондів ("подвійна бухгалтерія") тощо. Це досить негативно відбивається на наповнені державного бюджету та бюджетів соціальних фондів, зокрема і Пенсійного фонду України.
Така "тіньова" зайнятість спрямована проти людини, оскільки позбавляє її соціального, пенсійного та медичного забезпечення. Саме цими чинниками мотивується нагальна потреба у проведенні системної та ефективної роботи міськими та районними робочими групами з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
По всім роботодавцям, у кого під час рейдів було виявлено неоформлених найманих працівників, відпрацьовується їх реєстрація у Центрі зайнятості для легального працевлаштування Систематично проводиться аналіз звітності щодо виявлення суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату на рівні або менше мінімально встановленого розміру. Адже справедлива заробітна плата та своєчасно сплачені внески – це показники, які впливають на страховий стаж та розміри пенсій кожного працюючого.
Результати роботи робочих груп з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення мають позитивний характер.
Хотілося б, щоб важливість питання легалізації оплати праці знайшла розуміння як серед населення так і серед тих роботодавців, які не поспішають офіційно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками та збільшувати рівень заробітної плати своїх працівників.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...