![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
27 листопада у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася 43 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського. В засіданні взяли участь 27 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Галина Поліканіна, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, керуючий справами Юрій Телятник, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
Міською радою затверджено міську соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2014-2017 роки, міську комплексну програму розвитку культури, фізичної культури, спорту та туризму в місті Южноукраїнську на 2014-2018 роки та Регламент Центру надання адміністративних послуг міста Южноукраїнська.
Внесено зміни до комплексної Програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян в м.Южноукраїнську на 2011-2015 роки, до бюджету міста Южноукраїнська на 2013 рік та доповнення до міської комплексної Програми «Турбота» на 2013-2017 роки.
Для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи прийнято рішення «Про придбання житла окремим категоріям громадян».
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, зміну поштових адрес, розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та з питань врегулювання земельних відносин в місті.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...