![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини. Офіційно це свято з'явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов їх життя.
19 листопада до Всесвітнього дня дитини та у рамках Року дитячої творчості в Україні, проголошеного Президентом України, в центрі дитячої та юнацької творчості для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку було проведено тематично – пізнавальну програму «Сам себе оберігай».
Від імені міського голови зі святом всіх присутніх привітала заступник міського голови Ярослава Нікітіна, яка відвідала заклад з метою більш детального ознайомлення з роботою центру дитячої та юнацької творчості й результатами роботи гуртківців, представлених на виставці декоративно – прикладного мистецтва.
У програмі «Сам себе оберігай» в доступній формі казкові герої познайомили малюків з правилами поводження з вогнем, електрострумом, небезпечними речовинами та безпритульними тваринами, розповіли про оперативно - рятувальну службу України.
Близько ста дітей, присутніх на заході, також мали змогу переглянути мультиплікаційний фільм із серії «Уроки обережності» та театралізовану виставу «Кицин дім». Малюки отримали масу задоволення та певні знання з питань безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...