![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері оплати праці 21 листопада в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, управління Пенсійного фонду України в м.Южноукраїнську, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, відділу статистики у місті Южноукраїнську, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Державної казначейської служби України в місті Южноукраїнську.
На засіданні заслухали звіт начальника управління праці та соціального захисту населення Ельвіри Гехад про стан погашення заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.11.2013, інформацію начальника відділу Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції Людмили Листопад про стан з ЮУ ВП КСП «Тепличний комбінат» боргу із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та заборгованої заробітної плати відділом Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції, начальник відділу статистики у місті Южноукраїнську Ольга Дегтярьова провела для присутніх презентацію статистичних видань Головного управління статистики у Миколаївській області.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...