Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Южноукраїнська ОДПІ ГУ Міндоходів повідомляє, що в Головному управлінні Міндоходів у Миколаївській області відбулося засідання Громадської ради в форматі відеоселектора з Міністром доходів і зборів України Олександром Клименком. Вперше, таке загальноукраїнське засідання громадських рад при органах доходів і зборів зібрало більше 700 учасників з усіх регіонів України.
Як відзначив Олександр Клименко, Міністерство доходів і зборів України завжди готове до діалогу з представниками громадськості для напрацювання механізмів вирішення проблем, що виникають у платників податків.
Зокрема, учасники засідання погодилися з пропозицією Міністра Олександра Клименка розглянути варіант перенесення процедури визначення митної вартості на етап пост-аудиту, але з підвищенням рівня відповідальності для брокерів та суб’єктів ЗЕД.
Представники громадськості також підтримали плани Міністерства щодо подальшої автоматизації усіх процесів оподаткування, а саме онлайн- декларування, безкоштовної видачі електронних ключів, електронного кабінету платника податків. Зі свого боку Олександр Клименко підкреслив, що ці інструменти вже довели свою ефективність.
Під час засідання Громадської ради учасники також обговорили пріоритети роботи Міністерства, викладені у п’ятирічній стратегії, актуальні питання податкової політики, зокрема, перспективи запровадження загального декларування доходів. За словами Міністра, запровадження цієї реформи дозволить створити компенсаційні механізми для зниження податкового навантаження на фонд оплати праці.
«Ми розуміємо всю важливість цієї ініціативи і те, що вона стосуватиметься кожного громадянина. Тому ми винесемо на обговорення відразу декілька моделей загального декларування, які були розроблені на основі найкращого світового досвіду. Після цього очікуємо від бізнесу пропозицій та зауважень, щоб ми могли разом обрати найбільш прийнятну для України модель», - зазначив Олександр Клименко.
На засіданні в режимі онлайн було представлено роботу Департаментів Міністерства доходів і зборів України, яка викликала чимало питань, як у студії Міністерства. так і в представників громадськості Миколаївщини. Особливо зацікавила громадськість робота Департаменту митної справи, Департаменту податкового та митного аудиту та Моніторингового центру.
Зі свого боку представники громадськості відзначили важливість такого діалогу із Міністерством та запропонували зробити практику проведення загальноукраїнських засідань громадських рад у форматі відеоселектору постійною.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...