![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На вимогу митниць Міндоходів для здійснення митного контролю особи, які переміщують товари та транспортні засоби комерційного призначення через митний кордон України чи здійснюють діяльність, контроль за якою покладено на митниці Міндоходів, мають надати необхідні документи та відомості встановлені Митним кодексом України.
Такі документи та відомості, надаються митним органам в усній, письмовій та/або електронній формі. Відомості з офіційних документів, наданих для митного контролю та/або митного оформлення, не потребують додаткового підтвердження.
На письмові запити митниць Міндоходів або з власної ініціативи правоохоронні органи, фінансові установи та інші контролюючі органи України можуть надавати митницям Міндоходів інформацію про наявні відомості, необхідні для здійснення митного контролю.
З метою здійснення митного контролю вже після випуску товарів митні органи також мають право направляти письмові запити та отримувати документи, їх засвідчені копії або інформацію (у тому числі в електронній формі) від контролюючих органів. Така інформація може стосуватися переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, випуску товарів та їх використання на території України або за її межами.
Всі документи та відомості, у тому числі в електронній формі, що надавалися митним органам декларантами або уповноваженими ними особами для здійснення митного контролю, зберігаються не менш як 1095 днів з дня завершення митних процедур.
Відповідні норми прописано у статті 334 Митного кодексу України від 13.03.2012 № 4495-VI.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...