![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, середньооблікова кількість штатних працівників на підприємствах та їх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше, за січень–вересень 2013 року складала 11980 осіб, що на 0,1% менше, ніж за відповідний період 2012 року. Середньооблікова кількість штатних працівників по місту становила 5,2% від кількості штатних працівників по Миколаївській області.
Cередньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника за січень–вересень 2013 року складала 6418,69 грн. та у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року збільшилась на 14,9%. Рівень заробітної плати по місту перевищував у 5,6 раза законодавчо встановлені державні соціальні гарантії (мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи – 1147,00 грн.) та в 2,1 раза середній показник по Миколаївській області (3046,39 грн.).
На деяких підприємствах міста у січні–вересні 2013 року наймані працівники працювали в умовах вимушеної неповної зайнятості. Кількість працівників, які з економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) становила 687 осіб, або 5,7% середньооблікової кількості штатних працівників. Водночас, відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) адміністрації підприємств не надавали.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...