![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
20 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 21 основне питання та 1 додаткове питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 22 рішення. Основними є такі питання: «Про розгляд проекту міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2014-2017 роки»; «Про здійснення пільгової передплати на газету Южноукраїнської міської ради «Контакт» на 2014 рік»; «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які надає Бюро ритуальних послуг комунального підприємства «Служба комунального господарства»; «Про нагородження Почесною грамотою виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради з нагоди 25-річчя з дня заснування комунального закладу «Центр розвитку дитини «Гармонія»; про надання згоди на збереження самовільного перепланування та переобладнання квартири; про затвердження акта готовності житлового приміщення (квартири) до експлуатації після проведення перепланування та переобладнання квартири.
Також, розглянуто протокольне доручення виконавчого комітету від 06.11.2013 щодо порушення мешканцями міста правил утримання та вигулу домашніх тварин.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...