Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення 14 листопада в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.11.13; виконання заходів Програми зайнятості населення м.Южноукраїнська за 9 місяців 2013 року; про роботу щодо запобігання виробничого та невиробничого травматизму; звіт про безперешкодний доступ для осіб з обмеженими фізичними можливостями, відзначення в місті Міжнародного дня волонтерів; про затвердження рішення комісії оперативного реагування № 29; про затвердження списку отримувачів та складу щомісячного продовольчого набору на листопад 2013 року; про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору на листопад 2013 року; про виділення матеріальної допомоги з державного бюджету у листопаді 2013 року; про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на груднь 2013 року; про затвердження списку відпочиваючих у відділенні соціально-медичних послуг на грудень 2013 року.
Колегією прийнято рішення: виділити матеріальну допомогу з міського бюджету у грудні, забезпечити 9 осіб, які опинилися в складній життєвій ситуації, продовольчими наборами в листопаді поточного року, виділити матеріальну допомогу з державного бюджету у листопаді 1 особі та інше.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...