![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
11 листопада у місті Южноукраїнську стартував перший тур конкурсу «Учитель року - 2014», у якому виявили бажання взяти участь три учителі загальноосвітніх навчальних закладів. Учасник номінації «Початкові класи» - учитель початкових класів Южнокраїнської загальноосвітньої школи № 4 Тетяна Дібрівна; у номінації «Трудове навчання» - учитель школи № 1 ім. Захисників Вітчизни - Тетяна Беляк; у номінації «Географія» - учитель школи № 3 Юлія Продан.
Учасників Конкурсу вітав начальник управління освіти Южноукраїнської міської ради Юрій Сінчук. У своїй промові Юрій Михайлович зазначив, що конкурс «Учитель року» ніколи не втрачає свого особливого, загадково трепетного змісту, бо є неповторним інтелектуальним змаганням в історії безлічі конкурсів, є унікальним, як за змістовим наповненням, психологічною напругою, так і відданістю педагогів-конкурсантів дітям. Побажав конкурсантам усю свою ерудованість, нестандартність, творчість, високий професіоналізм, нові ідеї реалізувати у педагогічних змаганнях та здійснення творчих намірів! Бо ж відомо - стежка людського щастя на ниві педагогічної праці безкінечна.
Протягом тижня для конкурсантів пройдуть конкурсні випробування: само презентація, презентація власного педагогічного досвіду, тестування з фахової майстерності, проведення конкурсних уроків на базі іншого навчального закладу та їх самоаналіз, «Майстер-клас».
Підбиття підсумків конкурсу проводитиметься за результатами випробувань по кількості набраних балів кожним учасником. Наполеглива праця учителя буде справедливо оцінена членами журі, до числа якого входять методисти методичного кабінету, спеціалісти управління освіти, учителі - керівники предметних методичних комісій, члени профспілки.
Тож хочеться побажати всім учасникам, щоб упродовж конкурсу усіх супроводжувала її Величність Удача!
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...