![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
«У науці слава дістається тому, хто переконав світ, а не тому, хто першим набрів на ідею»
Дарвін Франсис
Щорічно в багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку. Його створили для того, щоб людство цілком усвідомило користь наукових досліджень та розробок.
З метою реалізації завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин у навчальних закладах міста було складено план заходів, спрямованих на відзначення Всесвітнього дня науки.
У рамках відзначення цієї події у навчальних закладах міста Южноукраїнська проведено ряд заходів. Розпочався тиждень загальношкільними тематичними лінійками та радіолінійками. Проведено нестандартні уроки: урок-подорож за творчістю Адама Міцкевича у 8 класах, уроки-диспути в 7 класах, уроки з ігровими елементами з історії, малювання, біології. Учні 7-х класів гімназії №1 дискутували на тему «Чи рухає наука прогрес?», учні 5-11 класів ЮЗШ №4 демонстрували випущені власноруч стіннівки «Видатні науковці області» та організували фотовиставку «Я готуюся до уроків».
У ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни відбулося урочисте зібрання шкільного наукового товариства «Ерудит», до складу якого входять учні 5-11 класів. Юнаки та дівчата займаються науковою діяльністю, створюють наукові проекти, пишуть дослідницькі роботи. Їх роботою керують педагоги школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Булдакова привітала всіх учасників товариства з Всесвітнім Днем науки, роблячи акцент на тому, що всі вони теж доторкнулися до науки як юні науковці, і побажала їм успіхів у подальшій науковій діяльності. Присутні ознайомилися з планом роботи наукового товариства на навчальний рік і отримали посвідчення члена шкільного наукового товариства «Ерудит». І, звичайно, на завершення зустрічі фото з учителями-кураторами.
У бібліотеках організовано книжкову виставку на визначену тематику.
Відзначення таких подій сприяє залученню школярів до наукових досліджень, пошуків, допомагає відкрити та розвинути їх науковий потенціал. Педагогічні колективи навчальних закладів докладають максимум зусиль для підготовки слухачів секцій МАН і творчого розвитку особистості, для створення умов самореалізації молоді, відповідно до їх здібностей і власних інтересів.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...