![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
Южноукраїнська ОДПІ ГУ Міндоходів інформує, що зміна адміністратора єдиного соціального внеску не принесла жодних незручностей платникам – за перший місяць адміністрування ЄСВ Южноукраїнською ОДПІ ГУ Міндоходів прийнято та оброблено 480 звітів, а надходження внеску склали майже 31 млн.грн.
При цьому 465 звітів були надані платниками за допомогою систем електронного зв’язку. Аналітики Міндоходів в подальшому очікують сталого зростання питомої ваги електронних документів у загальному обсязі звітності з ЄСВ.
Для зручності платників, що подавали звіт на папері, було продовжено робочий день фахівців Центру обслуговування платників податків. Фахівці ЦОПП намагалися уникнення черг, труднощів у поданні звітності, конфліктів та інших негативних наслідків від зміни адміністратора ЄСВ.
Всі кошти, які надійшли на рахунок Южноукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів, відкриті у головних управліннях Держказначейства. Були оперативно розподілені між фондами соціального страхування.
Нагадаємо, що процедуру адміністрування ЄСВ на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Міністерство доходів і зборів України розпочало з 01.10.2013 р.. Саме з цього періоду суми нарахованого ЄСВ підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України. Рахунки розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі «Реєстри».
Звітність в електронному вигляді платники повинні надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...