![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
За період з 01.01.2013 по 31.10.2013 року надійшло всього податків та зборів - 149929,3 тис.грн. В порівнянні з минулим роком за аналогічний період надійшло 133216,8 тис.грн., або 112,5%. Міністерством доходів і зборів забезпечено адекватні макроекономічним показникам темпи надходжень податкових і митних платежів до місцевих бюджетів.
Структура бюджетів територіальних громад залишається сталою – як і раніше, дві третини надходжень забезпечується за рахунок сплати податку на доходи з фізичних осіб. У 2013 році відрахування з доходів громадян склали 123342,1 тис.грн., що більше у порівнянні із минулим роком на 14682,2 тис.ргн. або 113,5%, при зростанні фонду оплати праці на 4.5%.
Збільшення відрахувань з податку на доходи фізичних осіб вдалося досягнути, головним чином, за рахунок «детінізації» використання найманої праці та індивідуального підприємництва.
Зокрема, за результатами заслуховування курівників підприємств – боржників на засіданнях комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, то погашено таку заборгованість.
У приміщенні Южноукраїнської ОДПІ ГУ Міндоходів створено кабінет, що видає безкоштовно електронно-цифрові підписи ЕЦП (електронні ключі) для подачі звітності в індивідуальному порядку у електронній формі. Станом на 01.11.13 р.
1600 платників податків подають звітність в електронному виді.
Южноукраїнська ОДПІ щомісячно проводить тематичні зустрічі з платниками податків, семінари-практикуми, сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія», надаються консультації на особистих прийомах та по телефону, публікуються роз’яснення податкового законодавства на офіційному сайті органів влади м.Южноукраїнська.
З початку року було проведено для платників податків семінарів та практикумів -82, надано консультації з питань оподаткування всього – 3600 з початку року, в т.ч. під час зустрічі – 2580, по телефону 1020. Проведено сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія» посадовими особами інспекції – 16 сеансів.
З початку року підготовлено 115 матеріалів з питань податкового законодавства у друкованих ЗМІ. Розповсюджено 30 матеріалів друкованої продукції загальним накладом 400 примірників. Крім того, проведено 42 заходи з майбутніми платниками податків.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...