![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
5 листопада, в місті Южноукраїнську відбулося відкриття відділення «Сбербанка Росії». Разом з управлінцями банку, урочисто перерізав стрічку міський голова Євген Квасневський. На свято також було запрошено депутатів Южноукраїнської міської ради, підприємців та інших жителів міста. Запрошені мали можливість ознайомитися з просторим приміщенням відділення, яке дуже ергономічно організовано для роботи з фізичними та юридичними особами та має дитячий куточок.
АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ» є 100% дочірнім банком ВАТ «Сбербанк Росії» — найбільшого банку в Російській Федерації та СНД. Засновником і основним акціонером Сбербанку Росії є Центральний банк Російської Федерації, що володіє 50% статутного капіталу плюс одна голосуюча акція. Іншими акціонерами Банку є більш ніж 245 тисяч фізичних і юридичних осіб. Заснований у 1841 році, «Сбербанк Росії» сьогодні — сучасний універсальний банк, що задовольняє потреби різних груп клієнтів у широкому спектрі банківських послуг. Сбербанк Росії має найбільшу частку на ринку вкладів і є основним кредитором російської економіки. Залучення коштів приватних клієнтів і забезпечення їх збереження є основою бізнесу Сбербанку Росії, а розвиток взаємовигідних відносин із вкладниками — запорукою його успішної роботи. Більш 45% заощаджень громадян, що зберігаються в російських банках, довірені Сбербанку Росії. Активи Банку на 1 грудня 2012 року становлять більше ніж чверть банківської системи країни (більше 29%). Оскільки АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ» глибоко інтегрований в українську економіку й суспільство, він не обмежується лише веденням бізнесу чи створенням робочих місць. Благодійна допомога, підтримка різних проектів у галузі культури та спорту є для Банку можливістю зробити свій внесок у підвищення якості життя українців.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...