Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | ПРО РОБОТУ ВП „ЮЖНО-УКРАЇНСЬКА АЕС” У ЖОВТНІ 2013 року
AA

ПРО РОБОТУ ВП „ЮЖНО-УКРАЇНСЬКА АЕС” У ЖОВТНІ 2013 року

У жовтні відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” вироблено 448 мільйонів  82 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:

·           АЕС – 430 мільйонів 508 тисяч кіловат-годин;

·           Ташлицькій ГАЕС – 13 мільйонів 447 тисяч кіловат-годин;

·           Олександрівській ГЕС – 4 мільйони 127 тисяч кіловат-годин.

 

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 166 тисяч тонн донецького вугілля, або 126 мільйонів 632 тисячі кубометрів природного газу.

 

Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) за місяць склав 19,3 %, з початку року – 48,4 %. План з виробітку електроенергії за місяць виконано на 100,8 %, з початку року – на 100,5 %. З початку року відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” було вироблено 10 мільярдів 759 мільйонів 329 тисяч кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (грудень 1982 р.) – 484 мільярди 28 мільйонів 552 тисячі кіловат-годин електроенергії.

Перший енергоблок Южно-Української АЕС перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті. З 87 обов'язкових для реалізації заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки, а також заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку №1 на сьогодні в повному обсязі виконано 56.
У стадії виконання знаходиться 31 захід.

Третій енергоблок Южно-Української АЕС перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті.

Обладнання другого енергоблоку АЕС працювало у заданому режимі.
З 25 по 26 жовтня на другому енергоблоці Южно-Української АЕС виконувались роботи з усунення зауважень після відключення енергоблоку
від енергосистеми України дією автоматичного захисту.
При перехідних процесах порушень умов та меж безпечної експлуатації не було.

 

На Олександрівській ГЕС перший та другий гідроагрегати знаходились
у роботі в залежності від рівня розходу води в р. Південний Буг. Другий гідроагрегат Олександрівської ГЕС з 8 по 26 жовтня перебував у ремонті.
З початку року ОГЕС було вироблено 36 мільйонів 102 тисячі кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (квітень 1999 р.) – 424 мільйони 302 тисячі кіловат-годин електроенергії.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень. Другий гідроагрегат Ташлицької ГАЕС
з 9 по 24 жовтня перебував у ремонті.
З початку року ТГАЕС було вироблено 113 мільйонів 535 тисяч кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (жовтень 2006 р.) – 1 мільярд 213 мільйонів 677 тисяч кіловат-годин електроенергії.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС
за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної електростанції, та на 4 листопада складає 12 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

 

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем  (05136)2-29-93 та
на офіційному інтернет-сайті за адресою
www.sunpp.mk.ua.

Читайте також

Щорічна відпустка та особливості надання та тривалість основної щорічної відпустки, що надається особам з інвалідністю

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської

Щорічна відпустка – це гарантоване законодавством право кожного працівника на відпочинок, що н...

До уваги голів ОСББ!

Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради

ОГОЛОШЕННЯ До уваги голів ОСББ, які розташовані на території Южноукраїнської міської територіальн...

Звіт управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради за за І півріччя 2025 року

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської

Виконання заходів у сфері соціального захисту населення за рахунок коштів бюджету Южноукраїнської мі...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 31.07.2025

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Станом на 31 липня 2025 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...

УВАГА!  09:00 Хвилина мовчання

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Війна торкнулася кожного з нас. Вона розділила час на "до" і "після", принесла б...

Лекція для відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Сьогодні соціальний працівник територіального центру Ірина ТКАЧЕНКО провела цікаву лекцію для відпоч...