![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
4 листопада, в актовій залі загальноосвітньої середньої школи № 3, відбулася нарада ради ветеранів. На нараду були запрошені міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, заступник голови «Партії Регіонів» та директор загальноосвітньої середньої школи № 3 Олена Кокол. На початку наради були вручені грамоти та подяки членам ради ветеранів за плідну працю, активну участь у виховуванні наступних поколінь та донесення знань і пам’яті минулих часів, визначних подій до багатьох дітей та підлітків, формуючи в них повагу до ветеранів, мораль та патріотизм. Наступним кроком наради був звіт голови ради ветеранів Володимира Пономарьова про виконану роботу та результати, які рада спільними зусиллями досягла. Слово також мали члени ради ветеранів, висловлюючи вдячність за роботу один одного, підтримку з боку влади та звернулися до міського голови з проблемними питаннями. Міський голова Євген Квасневський, вислухавши звіт, привітав ветеранів і дітей війни з виконаною роботою, прийняв до уваги питання, які їх турбують та, разом з Оленою Кокол, подякував їм за активну участь в житті міста, в житті один одного та вихованні школярів Южноукраїнська, подарувавши шахи, годинник для шах і нагородивши грамотою голову ради ветеранів Володимира Пономарьова.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...