![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, за січень–вересень 2013 року діяльність на ринку нефінансових послуг здійснювали 23 підприємства та 1 відокремлений підрозділ, на яких працювало 750 штатних та 26 позаштатних працівників.
Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за січень–вересень 2013 року складав 55,6 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам та організаціям – 29,2 млн.грн. (52,5%).
Значне місце в структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності займали операції з комплексного обслуговування об’єктів – 37,5% та послуги вантажного автомобільного транспорту, надання послуг перевезення речей – 18%, достатньо помітна питома вага послуг з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна – 9,8%, послуг з прибирання – по 9,7%, послуг телекомунікацій (електозв’язку) – 8,5%, надання в оренду автотранспортних засобів – 7,7%.
За січень–вересень 2013 року на замовлення населення реалізовано послуг на 26,4 млн.грн, що складало 47,5% загального обсягу послуг, реалізованих всім споживачам. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг складав 1369 грн.
За основним видом діяльності для різних споживачів виконано 275,6 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення за січень–серпень 2013 року складала 179 грн.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...