![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
31 жовтня у великій залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулася 42 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського. В засіданні взяли участь 28 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Галина Поліканіна, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Судаков, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, засоби масової інформації.
Міською радою затверджено звіт про виконання бюджету міста Южноукраїнська за 9 місяців 2013 року та внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2013 рік. Затверджено Тимчасовий порядок отримання дозволу на порушення об’єктів благоустрою, пов’язане з виконанням суб’єктами господарювання земляних і ремонтних робіт на території міста Южноукраїнська та надано згоду на захоронення біологічних відходів на кладовищі міста Южноукраїнська.
Депутатами міської ради затверджено в новій редакції Положення про Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Положення про комунальний заклад «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» та внесено зміни до Положення про фінансове управління Южноукраїнської міської ради.
Голова постійної комісії міської ради Сергій Лунін доповів про роботу постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків, соціально-економічного розвитку та планування.
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, зміну поштових адрес приміщень будинку №8 по вулиці Дружби Народів та з питань врегулювання земельних відносин в місті.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...