![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
Відповідно до пункту 14 Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №461 після прийняття в експлуатацію збудованих об’єктів, на замовника покладаються зобов’язання щодо інформування компетентних органів влади про введення об’єкту в експлуатацію. Замовник зобов'язаний протягом семи календарних днів з дня прийняття в експлуатацію об'єкта:
- подати копію декларації про готовність об’єкта до експлуатації або сертифіката місцевому органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням об'єкта для подання такими органами інформації про прийнятий в експлуатацію об'єкт до органу державної статистики за формами, передбаченими звітно-статистичною документацією;
- поінформувати державні органи у сфері пожежної та техногенної безпеки про введення в експлуатацію об'єкта.
Суб'єкти містобудування, які є замовниками будівництва об'єктів (у разі провадження містобудівної діяльності), або ті, що виконують функції замовника і підрядника одночасно, несуть відповідальність у вигляді штрафу за такі правопорушення:
- неподання чи несвоєчасне подання замовником інформації про початок виконання підготовчих чи будівельних робіт та про введення в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта - у розмірі п'яти мінімальних заробітних плат.
Шановні замовники будівництва! Своєчасно подавайте інформацію про початок виконання підготовчих чи будівельних робіт та про введення в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта з наданням копії відповідного документа до виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 48.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...