![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
З метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення та з нагоди 69-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна, заступник голови організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Галина Лобанова, представники міського телебачення завітали до інваліда Великої Вітчизняної війни ІІ групи Дроздова Миколи Петровича.
Ярослава Олегівна зауважила, що Президент України В. Янукович у нових соціальних ініціативах наголошує на реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення.
Микола Петрович народився 13 квітня 1926 року в місті Таганрог. У 17-річному віці був призваний до лав Червоної Армії і до закінчення війни служив в авіації дальнього напрямку. Під час зустрічі Микола Петрович згадував свою молодість, важкі роки війни та радість Перемоги, дякував міській владі за ту увагу, яка приділяється ветеранам війни та надану соціальну підтримку.
Ще не пройшло і року, як міський голова вручив ордер Миколі Петровичу на однокімнатну квартиру. Це була радісна і хвилююча мить для ветерана, про яку він згадує і понині, насолоджуючись життям в затишній, комфортній оселі.
Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна повідомила, що з нагоди річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників здійснена виплата щорічної матеріальної допомоги з міського та державного бюджетів по 300 грн.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...