![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
24 жовтня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби у місті Южноукраїнську. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, відділу мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради, Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України», Южноукраїнсько-Арбузинського об’єднаного міського військового комісаріату. На комісії були присутні представники комунального підприємства «Служба комунального господарства», комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання», комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство», комунального підприємства «Південсервіс».
На засіданні розглянуто дві заяви від громадян міста Южноукраїнська про направлення їх на проходження альтернативної служби у зв’язку з належністю до релігійної громади Свідків Єгови, віровчення яких не допускає користування зброєю.
За результатами проведеного засідання прийняті відповідні рішення.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...