![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
Одним із напрямків роботи Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) є надання соціальних послуг особам, звільненим з місць позбавлення волі, засудженим без позбавлення волі та звільненим умовно достроково. Виховна робота зі звільненими та засудженими, яка забезпечує процес ресоціалізації, включає: надання порад та консультацій, впровадження заходів для соціальної реабілітації засуджених після звільнення та навчання безпечному способу життя.
Протягом 9 місяців поточного року фахівцем Центру проведено соціальну роботу з 61 молодою особою, які мають проблеми з законом, 4 з яких перебувають під соціальним супроводом Центру , з іншими проводилася робота за картками клієнта.
В ході соціального супроводження фахівці Центру сприяли працевлаштуванню, реєстрації в міському центрі зайнятості, оформленню реєстрації місця проживання, відновленню трудових книжок, налагодженню соціальних зв’язків особам, з якими працювали.
На обліку Центру з початку року перебувало 6 неповнолітніх осіб, засуджених до покарань без позбавлення волі, з якими проводилась робота згідно наказу «Про затвердження Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково» від 28.10.2008 № 288/4322, а саме: надавалися індивідуальні соціально-педагогічні, соціально-економічні, психологічні, юридичні та інформаційні послуги; проводилась робота по зміцненню родинних та суспільно корисних зв’язків дітей та молоді, набуттю ними освіти, вирішення питань трудового і побутового влаштування; проводилися заходи, спрямовані на формування та закріплення здорового способу життя, профілактику наркоманії, алкоголізму, соціально небезпечних хвороб, у тому числі ВІЛ-/СНІД; з метою з профілактики негативних явищ та соціально-небезпечних хвороб розповсюджувалась інформаційно-довідкова та соціально-рекламна продукція Центру про послуги, що ним надаються.
В рамках взаємодії між Центром та Южноукраїнським міським підрозділом Кривоозерського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Миколаївській області надання соціальних послуг неповнолітнім та молоді зазначеної категорії фахівцем Центру щомісяця проводиться „День Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді”. В рамках яких проведено 5 лекційних зустрічей з пропаганди здорового способу життя та профілактики рецидивної злочинності. У вересні, для молоді, проведено групове заняття з елементами тренінгу на тему: «Життя без паління».
Згідно плану роботи Центру за звітний період проведено 4 спільні наради щодо здійснення соціальної та профілактичної роботи з молоддю, яка має проблеми з законом, в яких приймають участь як представники Центру, так і представники відповідних структур.
Шановні мешканці міста, якщо ви або ваші близькі опинилися в складних життєвих обставинах, запрошуємо вас до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за адресою: бульвар Цвіточний 9.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...