Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
16 жовтня в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась нарада з питань реалізації пілотного проекту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №340 „Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження Державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою” з керівниками аптек міста Южноукраїнська під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної.
На нараді були присутні керівники семи аптек міста Южноукраїнська та заступник начальника Державного закладу „Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України” Віра Шикерська, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна, головний спеціаліст відділу соціальних, інвалідних та пенсійних питань Ганна Хомка, представники міських газет та телебачення.
Під час наради були розглянуті проблемні питання, які перешкоджають реалізації пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою в місті Южноукраїнську: неправильність у заповненні рецептів, продаж ліків із переліку міжнародних непатентованих назв лікарських засобів для лікування гіпертонічної хвороби без рецептів, приватні аптеки не здійснюють закупівлю гіпотензивних препаратів, які входять до переліку постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №340 „Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження Державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...