Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
Податкова система перебуває у постійному русі, вдосконалюється. Податківці намагаються реально оцінювати стан наповнення бюджетів і оперативно реагувати на можливі ризики.
За три квартали 2013 року платники податків міста Южноукраїнська, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили 3 мільйони 811 тисяч гривень єдиного податку. Значна частка цієї суми надійшла від фізичних осіб – підприємців, що працюють на спрощеній системі оподаткування, яких налічується більш ніж 1200. Кількість юридичних осіб цієї ж системи наближується до 100. Платники на загальній системі оподаткування внесли до бюджету понад 2 мільйони 350 тисяч гривень.
Плата за землю займає майже 7 % в надходженнях Зведеного бюджету м. Южноукраїнська. За 9 місяців 2013 року надійшло 10 мільйонів 905 тисяч гривень плати за землі.
При збільшенні надходжень від сплати єдиного податку, податку на прибуток та плати за землю, що є позитивним наслідком змін в податковому законодавстві, бюджетоутворюючим податком залишається податок з доходів фізичних осіб, якого за період січень – вересень 2013 року надійшло 111 мільйонів 694 тисячі гривень.
Тісна взаємодія податківців з місцевими органами влади та самоврядування, покращання сервісних послуг, покликаних допомогти платникам прозоріше декларувати доходи та добровільно сплачувати податкові зобов'язання сприяє партнерству між платниками та державою.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...