Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
На виконання соціальних ініціатив Президента України, з метою реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення 18 жовтня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариси Заболотної.
Під час засідання розглянуті наступні питання: стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.10.13; про хід укладання колективних договорів на підприємствах, установах та організаціях м.Южноукраїнська; звіт про роботу відділення соціальної реабілітації дітей - інвалідів комунального закладу «Териториальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська»; про надання населенню платних послуг комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська»; про затвердження рішень комісії оперативного реагування № 26-28; про затвердження списку отримувачів та складу щомісячного продовольчого набору на жовтень 2013 року; про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору на жовтень 2013 року; про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету у грудні 2013 року; про виділення матеріальної допомоги з державного бюджету у жовтні 2013 року; про затвердження списку відпочиваючих у відділенні соціально-медичних послуг на листопад 2013 року; обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо створення умов для оптимізації мережі закладів та установ, які надають соціальні і реабілітаційні послуги)».
Колегією прийнято рішення: виділити матеріальну допомогу з міського бюджету у грудні 17 особам, забезпечити 8 осіб щомісячними та 1 особу разовим продовольчими наборами в жовтні поточного року, виділити матеріальну допомогу з державного бюджету у жовтні 1 особі та інше.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...