![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
У ВП ЮУАЕС завершила роботу щорічна планова комісія ДП НАЕК "Енергоатом" з перевірки готовності підприємства до несення осінньо-зимового максимуму навантаження.
На южно-українському майданчику комісія НАЕК працювала з 14 по 18 жовтня. Перевірка проводилася за шістьма основними напрямками:
- організаційно-технічні заходи;
- заходи з підвищення надійності обладнання;
- заходи з підготовки технологічного обладнання, трубопроводів і арматури;
- заходи з пожежної безпеки;
- заходи з опалення, водопостачання, вентиляції, освітлення;
- заходи з підготовки будівель і споруд.
За результатами перевірки члени комісії констатували: станом на 14 жовтня 2013 року із запланованих до виконання 97 пунктів заходів усі роботи виконано в повному обсязі.
У підсумковому Акті перевірки зафіксовано:
- відокремленим підрозділом "Южно-Українська АЕС" (у т.ч. каскадом ГЕС-ГАЕС) виконано заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період у запланованих обсягах. Згідно з графіком проводяться планово-попереджувальні ремонти атомних енергоблоків №1 і №3;
- ВП "Южно-Українська АЕС" готовий до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр. енергоблоком №2 та гідроагрегатами №1 Ташлицької ГАЕС і №1 Олександрівської ГЕС. Енергоблоки №1 і №3, а також гідроагрегати №2 Олександрівської ГЕС і №2 Ташлицької ГАЕС будуть готові до роботи після завершення ремонтів.
Така пильна увага до питань підготовки до зими з боку компанії "Енергоатом" не випадкова. У холодну пору року попит на електроенергію зростає, тож стабільна робота атомних станцій дуже важлива для економіки держави. За інформацією директора з ремонтів ДП НАЕК "Енергоатом", голови комісії у ВП ЮУАЕС Віктора Урбанського, на сьогодні в плані підготовки до несення осінньо-зимового максимуму навантаження вже перевірено три з чотирьох діючих українських АЕС, а також усі сервісні підрозділи компанії.
Оцінюючи стан енергокомплексу на Південному Бузі, Віктор Урбанський зазначив: "У цілому Акт нашої комісії свідчить про те, що відокремлений підрозділ "Южно-Українська АЕС" готовий до роботи в осінньо-зимовий період. Що стосується ремонтів, що тривають сьогодні на двох атомних блоках і двох агрегатах гідрокаскаду, то темпи робіт, зафіксовані нашою комісією, дозволяють говорити про те, що все заплановане буде виконано у відведені терміни". У підсумковому Акті відзначені також позитивні моменти та окремі проблемні питання, до рішення яких, на думку голови комісії, слід підходити спільно дирекції НАЕК і адміністрації Южно-Української атомної станції. Серед позитивних напрацювань колективу ВП ЮУАЕС Віктор Урбанський окремо виділив великий мобілізаційний потенціал інженерно-технічних працівників Южно-Українського енергокомплексу.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...