![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
17 жовтня в управлінні освіти Южноукраїнської міської ради відбулась робоча нарада за участю представників Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( далі – Центр ) на чолі з директором Центру Аллою Дизик та представників управління освіти на чолі з начальником Юрієм Сінчуком. Алла Дизик наголосила на основних завданнях Президента України В. Януковича з вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки.
Основною метою наради було обговорення питання взаємодії закладів освіти із Центром щодо роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Мова йшла про спільні заходи профілактичної та просвітницької роботи серед батьків та учнів навчальних закладів.
Начальник управління освіти Юрій Сінчук зауважив про необхідність такої роботи, тому що це дасть можливість на ранньому етапі виявляти кризові сім’ї та вчасно надавати їм соціально-психологічну допомогу.
Директор Центру Алла Дизик наголосила на важливості залучення дітей до громадської та гурткової роботи в середніх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.
За підсумками наради сторонами було вирішено підготувати пропозиції додаткових заходів по взаємодії, адже лише безперервна тісна співпраця дасть позитивні результати.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...