Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Відбулася зустріч учнів 2–А класу Южноукраїнської загальноосвітньої школи №4 з місцевою письменницею дитячих казок–Тетяною Ковальовою.
AA

Відбулася зустріч учнів 2–А класу Южноукраїнської загальноосвітньої школи №4 з місцевою письменницею дитячих казок–Тетяною Ковальовою.

             15 жовтня, з метою виконання нових ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти-майбутнє України», у комунальному закладі «Міська бібліотека для дітей» відбулася зустріч учнів 2 –А класу Южноукраїнської загальноосвітньої школи №4 з місцевою (починаючою, як вона себе називає) письменницею дитячих казок – Тетяною Ковальовою. На сьогодні у письменниці є понад двадцять творів для дітей. 
              Метою організації зустрічі, є живе спілкування з письменницею міста Южноукраїнська, залучення дітей до читання, відвідування бібліотек.
             Зустріч відбулась у теплій, приємній, невимушеній атмосфері. У формі діалогу між учнями та письменницею. Відчувалось, що Тетяна Іванівна має особистий підхід до дітей. Воно і зрозуміло, адже свою трудову діяльність вона розпочала з учителювання у школі №1 міста Южноукраїнська. 
             Не можна не зазначити, що перша випущена у 2013 році книга «Кумедний Тупотунчик», про пригоди ведмежатка, - поки єдина книга. Книга - виключно із закликом до добрих справ, поваги до батьків та дорослих. 
           Після дружньої бесіди, одна з учениць щиро, від учнів всього класу, подякувала за приємну зустріч. На що Тетяна Ковальова відповіла: «Найкраще для мене – це визнання юних читачів!».
            До речі, книги Тетяни Ковальової можна придбати і на полицях наших книжкових магазинів, а у листопаді письменниця планує зробити акцію-розпродаж своїх книжок. 
            Дякуємо Тетяні Іванівні за зустрічі, впевнена не останню. Бажаємо письменниці творчої наснаги та безліч нових, цікавих ідей! 

Читайте також

Лекція для відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Сьогодні соціальний працівник територіального центру Ірина ТКАЧЕНКО провела цікаву лекцію для відпоч...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 30.07.2025

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Станом на 30 липня 2025 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...

УВАГА!  09:00 Хвилина мовчання

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Вшановуємо світлу пам’ять українців, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої д...

Поїздка відпочивальників відділення оздоровчо-реабілітаційних послуг на міський пляж

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

  Виїзд відпочивальників на міський пляж зазвичай приносить багато радості і&...