![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
На виконання напрямків нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, які стосуються роботи із соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, 17 жовтня з робочим візитом до міста Южноукраїнськ прибула делегація, яку очолила директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Ольга Сивопляс, заступник директора департаменту Світлана Янковська, директор Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Берегеля та Ірина Осауленко - начальник служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації. Зустріч проходила в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради у вигляді робочої наради під головуванням міського голови Євгена Квасневського та за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної, начальників управлінь, служб та відділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, засобів масової інформації.
В ході зустрічі обговорено створення у місті Южноукраїнську нової моделі соціальної роботи, з метою попередження соціального сирітства, а саме: створення Центру соціальної підтримки дітей та сімей, до структури якого б було включено підрозділи необхідні для виконання завдань зазначених в ініціативах Президента. Розглядалися також питання можливої реорганізації, перепрофілювання існуючих соціальних закладів.
Було розглянуто пропозиції по темі обговорення, заслухано попередні аналітичні висновки. Питання створення у місті закладу такого спрямування потребує детального вивчення.
Після завершення наради, гостей було запрошено відвідати Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відділення соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...