![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
16 жовтня, в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, під головуванням міського голови Євгена Квасневського, відбулася нарада з приводу передачі мереж тепло-, водопостачання та водовідведення від ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» в комунальну власність. На нараді були присутні представники ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» на чолі з в.о. генерального директора Вячеславом Кузнецовим, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Сергій Зворигін, директор комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» Дмитро Мірошник, представники управління економічного розвитку.
На нараді було розглянуто ініціативу ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» щодо здійснення вищезазначеної передачі, стан мереж тепло-, водопостачання та водовідведення і об’єктів, що обслуговують основні аспекти щодо утримання цих об’єктів в належному стані. За результатами обговорення було прийнято обопільно рішення про створення відповідної комісії з залученням до неї представників ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом», КП «ТВКГ» та представників виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, якою має бути розроблена комплексна програма, яка б передбачала можливість та етапність здійснення передачі мереж тепло-, водопостачання та водовідведення від ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» в комунальну власність міста Южноукраїнськ.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...