Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | В Южноукраїнській дитячій школі мистецтв відбувся тематичний захід до Дня художника.
AA

В Южноукраїнській дитячій школі мистецтв відбувся тематичний захід до Дня художника.

В місті Южноукраїнську продовжується виконання нових ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України». Так, 9 жовтня в Южноукраїнській дитячій школі мистецтв відбувся тематичний захід до Дня художника. Свято було підготовлено викладачами та учнями художнього відділу, а учасниками – всі бажаючі (учні школи мистецтв, їх батьки та друзі). В програмі заходу: презентація картин за видами образотворчого мистецтва, конкурс з ліплення об’ємних картин та майстер-клас з малюнку на обличчі (художниками та їх моделями були самі діти). Особливе захоплення діти отримали від змоги проявити свою творчість та здібності у тих видах мистецтва, які досі були їм не відомі.

            Багато цікавого діти дізналися про сучасні види образотворчого мистецтва завдяки цікавій інформації, яку підготували досвідчені художники-педагоги школи та представленим картинам.

Свято пройшло в творчій, дружній та теплій атмосфері.

 

Читайте також

Нагадуємо про вчасне косіння бур’яну та трави на прилеглих та закріплених територіях!

Інспекція з благоустрою Південноукраїнської міської територіальної громади

Інспекція з благоустрою звертається з проханням до  власників та користувачів земельних ділянок...

Інформаційно-пізнавальна година «Відкриваємо Європу разом». Костянтинівська бібліотека-філія

Управління молоді, спорту та культури Південноукраїнської міської ради

До Костянтинівської бібліотеки-філії завітали її постійні відвідувачі, щоб разом провести інформацій...

Шановні жителі міста!

Комунальне підприємство «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство»

У зв’язку з ремонтними роботами на теплових мережах міста з 08.00 05.05.26р. до 17 00 ...