![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
9 жовтня в місті-супутнику Южно-Української АЕС стартував цикл факультативних занять "Вступ до ядерної енергетики". Для Южноукраїнська цей факультатив традиційний. Більше 20 років він допомагає старшокласникам ближче познайомитися з професіями своїх батьків, глибше пізнати світ атома, допомогти у виборі життєвого шляху.
Протягом трьох місяців - з жовтня по грудень - фахівці-атомники будуть знайомити учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, гімназії та машинобудівного ліцею з цікавими і злободенними темами, що стосуються мирного атому.
Розширити кругозір і сформувати власну думку про атомну енергетику юнакам та дівчатам допоможуть провідні фахівці служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації, цеху радіаційної безпеки, відділів ядерної безпеки і охорони навколишнього середовища. Загальні лекції та екскурсії на Южно-Українську АЕС, Ташлицьку ГАЕС і Олександрівську ГЕС організують працівники відділу роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС з залученням фахівців навчально-тренувального центру та каскаду ГЕС-ГАЕС.
Цикл складається з 8 факультативних занять. Їх буде присвячено продовженню термінів експлуатації атомних енергоблоків у надпроектний період, контролю радіаційної обстановки на проммайданчику АЕС і в 30-кілометровій зоні, будові та принципам роботи ядерного реактора, забезпеченню ядерної і радіаційної безпеки, а також екологічним проблемам енергетики та екологічній ситуації на Южно-Українській атомній станції і в Україні. Не залишаться поза увагою й загальні питання, що стосуються будови атома, поділу атомного ядра, ланцюгової реакції, типів іонізуючого випромінювання, паливного циклу та поводження з радіоактивними відходами.
За більше як два десятиліття своєї історії факультативний цикл "Вступ до ядерної енергетики" для багатьох старшокласників став гарною підтримкою не лише в особовому розвитку, а й у виборі майбутньої професії. Крім того, ці заняття стануть у нагоді учасникам конкурсу рефератів, який традиційно оголошується після завершення курсу факультативу.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...