![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
На початку року між Южноукраїнським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі - Центр) та Южноукраїнським міським центром зайнятості укладено угоду про співпрацю. Предметом угоди є соціальна підтримка сімей та молоді, відновлення якості їх життєдіяльності, організація спільних заходів, спрямованих на підвищення мотивації до праці та попередження безробіття серед незайнятого населення міста.
У рамках співпраці між установами постійно здійснюється обмін інформаційними і методичними матеріалами з питань соціального захисту населення. Спеціалісти міського центру зайнятості вчасно реагують на повідомлення фахівців Центру, здійснюють постановку на облік осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та мають потребу у працевлаштуванні й навчанні.
За сприянням Центру 5 осіб поставлено на облік міського центру зайнятості.
Під час здійснення соціального супроводження працевлаштовано 3 особи.
З метою надання інформаційної, консультаційної та правової допомоги з питань соціального захисту різних категорій (у т.ч. кризових категорій) безробітних громадян, протягом 9 місяців поточного року в міському центрі зайнятості спеціалістами Центру проведено 11 семінарів для безробітних за темами: «Соціальна справедливість – основоположна цінність суспільства», «Сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Соціальна підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах», «Толерантність – позиція універсальності прав людини», «Здоровий спосіб життя. Фактори ризику», «Протидія торгівлі людьми в Україні», «Психологічні аспекти вибору професії», «Право на здоров’я». Соціальною роботою охоплено 133 особи вказаної категорії.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...