![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
У вересні 2013 року, згідно затвердженого графіку проведено 8 рейдових перевірок дотримання Правил благоустрою міста та ліквідації стихійної торгівлі за участю комунальних підприємств «ЖЕО» та «СКГ», Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області, Южноукраїнської міської державної лікарні ветеринарної медицини, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, інспекції з благоустрою міста Южноукраїнська.
Проінформовано 125 громадян про розташування торгівельних майданчиків «Базар дачників» на території міста. Попереджено 69 громадян про відповідальність за порушення правил благоустрою міста, та торгівлю з рук в невстановлених місцях.
За здійснення торгівлі в невстановлених місцях, учасниками рейду складаються адміністративні протоколи:
- у разі виявлення порушення пункту 9.5 розділу VІ Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території міста Южноукраїнська, затверджених рішенням міської ради від 29.12.2011 № 403, яким забороняється юридичним та фізичним особам встановлювати тимчасові торгівельні точки (автомашини, палатки, столики тощо) на прибудинкових територіях, площах, вулицях, в парку, скверах та в інших не визначених для торгівлі місцях, згідно з статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн. – 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн. – 1700 грн.)
- у разі порушення ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях - тягне за собою накладення штрафу від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 грн. – 119 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.
Торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами - тягне за собою накладення штрафу від шести до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (102 грн. – 255 грн.) з конфіскацією предметів торгівлі.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...