![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
Традиційно кожного року, 30 жовтня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Професія бібліотекаря є дуже важливою, адже від його праці залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави. Бібліотекарі є справжніми провідниками до вершин знань. Бібліотекарі нашого міста допомагають читачам бути обізнаними, а юним читачам – пізнавати реальну картину світу.
Із святом чарівних жінок - бібліотекарів, привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та начальник управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради Неля Захарко з побажаннями міцного здоров’я, натхнення, творчої наснаги. За багаторічну сумлінну працю, значні досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи міста та з нагоди святкування Всеукраїнського дня бібліотек відзначені Подяками Южноукраїнського міського голови бібліотекаря комунального закладу «Міська бібліотека для дітей» Олену Максак та бібліотекаря комунального закладу «Міська бібліотека для дорослих» Ольгу Швець, а грамотами управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради було - завідувача комунального закладу «Міська бібліотека для дорослих» Світлану Онищенко та бібліотекаря комунального закладу «Міська бібліотека для дітей» Тетяну Цвіру.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...