![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, заснований у 1990 році Генеральною Асамблеєю ООН. Це свято покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. В Україні Міжнародний день людей похилого віку почали відзначати з 1991 року.
Створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі і одне з пріоритетних завдань соціальних ініціатив Президента України.
1 жовтня в Палаці культури «Енергетик» відбувся святковий вогник, присвячений Міжнародному дню людини похилого віку та Дню ветерана.
З вітальними промовами виступили секретар Южноукраїнської міської ради Галина Поліканіна, голова громадської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Володимир Пономарьов, заступник голови профспілкового комітету відокремленого підприємства “Южно-Українська атомна електростанція” Сергій Снітков, виконуюча обов’язки начальника відділу кадрів відокремленого підприємства “Южно-Українська атомна електростанція” Наталя Рєпіна.
На заході були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, голова міського товариства інвалідів Євген Лисецький, ветерани та пенсіонери міста.
Секретар Южноукраїнської міської ради Галина Поліканіна вручила членам громадської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Подяки міського голови та від управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за вагомий внесок у життя ветеранів та пенсіонерів міста.
Голова громадської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Володимир Пономарьов привітав цінними подарунками з 65 - річним ювілеєм спільного життя подружжя Нестеруків, 40 – річним - подружжя Іванових, активних членів громадської організації Алевтину та Юрія Горєлових з 75 – річчям, Анатолія та Лідію Бебзенко з 70 – річчям та 75 – річчям.
Атмосферу радості, добра та любові створювали в залі творчі колективи Палацу культури «Енергетик».
Того ж дня у відділенні соціально-медичних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному дню людини похилого віку та Дню ветерана, підготовлений творчими колективами загальноосвітньої школи №4.
Після концерту відпочивальників чекав солодкий стіл та продовольчі набори від учнів школи №4.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...