![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
З метою реалізації соціальних ініціатив Президента України до Всеукраїнського дня бібліотек щорічно проводяться семінари бібліотекарів загальноосвітніх навчальних закладів міста. У цьому році 30 вересня 2013 року в ЮЗШ №4 відбувся семінар шкільних бібліотекарів міста. До участі в семінарі залучалися бібліотекарі закладів освіти, учні 9, 11 класів школи, запрошені місцеві поети, методисти управління освіти.
Семінар проходив під назвою «Бібліотека – складова навчально-виховного процесу школи». На початку семінару завідувач бібліотеки ЮЗШ №4 Соловей О.М. провела презентацію роботи бібліотеки на сучасному етапі. Під керівництвом бібліотекаря Ніколаєвої Н.І. у ході семінару пройшов усний журнал на тему: «І, як поет, гарячим словом, цей світ ніхто ще не любив…» Перша сторінка журналу називається «Дзвінка ріка пречистої любові» (презентація книг Г.Чубач «Хустка тернова» і В.Крищенка «Українська душа»). Друга сторінка журналу – «Світ на кінчику пера» (зустріч із місцевими поетами В.Тищенко, О.Кучеренко, Г.Шиманською). Остання третя сторінка усного журналу розкриває творчість початківців учнів-поетів четвертої школи і називається «Проба пера». Протягом всього семінару панував дух поезії та оптимізму. Читання віршів навівало на ліричний лад та настрій. Наприкінці семінару пройшло обговорення заходів та нагальних бібліотечних питань. Учні четвертого класу ЮЗШ №4 поздоровили всіх бібліотекарів і гостей із їх професійним святом та побажали творчих успіхів!
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...