![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
У вересні відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” вироблено 715 мільйонів 930 тисяч кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:
· АЕС – 700 мільйонів 678 тисяч кіловат-годин;
· Ташлицькій ГАЕС – 11 мільйонів 438 тисяч кіловат-годин;
· Олександрівській ГЕС – 3 мільйони 814 тисяч кіловат-годин.
Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 266 тисяч тонн донецького вугілля, або 202 мільйони 328 тисяч кубометрів природного газу.
Коефіцієнт використання встановленої потужності (КВВП) за місяць склав 32,44 %, з початку року – 51,71 %. План з виробітку електроенергії за місяць виконано на 101,2 %, з початку року – на 100,4 %. З початку року відокремленим підрозділом „Южно-Українська АЕС” було вироблено 10 мільярдів 311 мільйонів 246 тисяч кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (грудень 1982 р.) – 483 мільярди 580 мільйонів 469 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Перший енергоблок Южно-Української АЕС перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті. З 87 обов'язкових для реалізації заходів Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки, а також заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоку №1 на сьогодні в повному обсязі виконано 31. У стадії виконання знаходяться 56 заходів.
Третій енергоблок Южно-Української АЕС перебував у капітальному планово-попереджувальному ремонті.
Обладнання другого енергоблоку АЕС працювало у заданому режимі. 30 вересня о 15г. 29 хв. потужність енергоблоку №2 була знижена до 590 МВт. Причина зниження потужності – підвищена вібрація одного з підшипників головного циркуляційного насоса №1 енергоблоку. При перехідних процесах порушень умов та меж безпечної експлуатації не було.
На Олександрівській ГЕС перший та другий гідроагрегати знаходились у роботі в залежності від рівня розходу води в р. Південний Буг. З початку року ОГЕС було вироблено 36 мільйонів 098 тисяч кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (квітень 1999 р.) – 420 мільйонів 175 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень. З початку року ТГАЕС було вироблено 113 мільйонів 521 тисяча кіловат-годин електроенергії, з початку експлуатації (жовтень 2006 р.) – 1 мільярд 200 мільйонів 230 тисяч кіловат-годин електроенергії.
Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної електростанції, та на 1 жовтня складає 10 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем № (05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...