![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/8/news/box3/1bb3688cc74b141e4039de756852b27e.jpeg)
Потужність дози радіоактивного випромінення на території Южноукраїнської міської територіальної громади станом на 08.08.2024
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Res --> 1
Започаткувавши проект «Діалог з країною» Президент України Віктор Янукович поставив завдання ретельно розглянути кожне проблемне питання, озвучене громадянами. І це стосується не лише звернень, що надійшли в рамках проекту, а й всієї системи зворотного зв’язку між громадянами та владою. Президент наголошує на необхідності модернізації системи роботи зі зверненнями.
Так, 1 жовтня відбувся прийом громадян міста Южноукраїнська народним депутатом України Юрієм Гержовим. Питання, з якими звернулися 9 мешканців міста, стосувались наступних тем: щодо правильності нарахування пенсії; заборгованості по заробітній платі у приватного підприємця; щодо затвердження технічної документації землеустрою для оформлення договору оренди земельної ділянки; повернення депозиту з «Южкредиту»; про запровадження навчання в навчальних закладах курсу «Християнська етика» та взаємодії влади з усіма конфесіями, які є в місті; про справу по факту шахрайських дій і підробку документів адвокатом; про повернення вкладу колишнього СРСР.
На прийомі були присутні секретар Южноукраїнської міської ради Галина Поліканіна, помічники народного депутата, начальник управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Галина Вербицька, начальник управляння праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, заступник начальника управління освіти Олег Пузир, представники засобів масової інформації.
Всі питання і пропозиції було вислухано та прийнято до уваги. На більшість проблем громадян була дана чітка установа подальших дій та розв’язку одразу, а ті, які вимагають детального розгляду та тривалішого пошуку рішення – взято на контроль.
Станом на 08 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...